Anasayfa
Hakkımızda
Misyonumuz
Hizmetlerimiz
Pazar Araştırması
Ticari Ekonomik İlişkiler
Basında Biz
Faydalı Linkler
Referanslar
İletişim
Pazar Araştırması


Pazar araştırmaları sizlerden gelen talepler doğrultusunda ilgili firma, iştigal alanı ve ticari özelliklerine yönelik yapılmaktadır. Kapsamlı bir pazar araştırması sonucunda sizlere analiz raporu halinde sunulmaktadır.

Söz konusu İspanyol firmanın ürünleri ya da hizmetleri ile ilgili işbirliği yapmak isteyen Türk firmaların belirlenerek görüşme programları detaylı olarak hazırlanmaktadır. Firma ajandalarının hazırlanması aşamasında, sizlerin belirlediği şartlar ve durumlar göz önüne alınmakta ve gelişmeler tarafınıza iletilmektedir. Amacımız, siz değerli müşterilerimizin doğru bilgi ve kontak firmalara en kısa sürede ulaşabilme avantajını sağlamaktır.

Elde edilen tüm veriler doğrultusunda firmalar arası ikili görüşmeleriniz esnasında ihtiyaç duyacağınız çevirmen - tercüman talepleriniz için de ilgili sektörlerde uzmanlaşmış teknik çevirmen ekibimiz sizlere hizmet vermek üzere hazır bulunacaktır.

Tercüman - çevirmen taleplerinizle ilgili detaylı bilgileri ve hizmetlerimizi www.gkzceviri.com adresimizden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

  ispanya.gen.tr
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009                                                                                                                                                                                                           web sites