Anasayfa
Hakkımızda
Misyonumuz
Hizmetlerimiz
Pazar Araştırması
Ticari Ekonomik İlişkiler
Basında Biz
Faydalı Linkler
Referanslar
İletişim
Hizmetlerimiz
 

Son yıllarda uluslararası ticaret alanında İspanya ve Türkiye arasındaki mevcut siyasi, ekonomik ve kültürel ilişkilerin artması ve bu yönde ticari taleplerin yoğun bir şekilde değerlendirilmeye başlanması ile firmaların bireysel olarak ticaret yapma istekleri yoğunlaşmıştır. Bu bağlamda iki tarafa da destek vermek amacıyla danışmanlık ve temsilcilik önemli birer hizmet alanına dönüşmüştür. Söz konusu taleplerin iki ülke arasında sıcak ilişkilere dönüşmesi ve işbirliklerinin ticari olarak önem kazanmasıyla, bu birliktelikler resmi ve uzun vadeye yayılarak sürekli bir ticaret oluşturmaya başlamıştır.

 Bu doğrultuda firmaların her iki yöndeki iş geliştirme projeleri için talep edecekleri kontak bilgileri, piyasa araştırmaları, temsilcilik, mihmandarlık, bayilik ve çevirmenlik gibi gereken her tür hizmeti İspanyolca, İngilizce ve Türkçe olarak üç dilde sizlere sunmaya hazırız. İspanya ile işbirliğiniz için karşı taraftan partner, distribütörlük, temsilcilik ya da satış ofisliği gibi bağlantılara ulaşmak için bizimle temasa geçerek size sunacağımız hizmetler vasıtasıyla  İspanya pazarında ikili ticaret yapma imkanı bulabilirsiniz.

Öte yandan sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz dahilinde taraflar arasında hali hazırda anlaşmaya varılmış ve ticari süreci başlamış işlerin takibi niteliğinde adlandırdığımız distribütörlük ve temsilcilik  anlaşmalarının verimliliğini ve işlevselliğini sağlayacak ticari destekleri de yine konusunda uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. İş takibi çerçevesinde söz konusu ticari birlikteliklerinin verimlilik ve başarı oranları gözlemlenerek sizlerden gelen değerlendirme talebine istinaden rapor edilmektedir.

 

 

  ispanya.gen.tr
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009                                                                                                                                                                                                           web sites